



SOUL® "Aasta roos 2018"
Kirjeldus
Soul® on tuujas, tugev põõsaroos, mis kasvab umbes 1,2 m kõrguseks ja 1 m laiuseks. Sellel on suured (8–10 cm), tihedalt kroonlehtedega kaunistatud tumeroosa-violetsed, tugevalt lõhnavad õied vana roosi aroomiga. See õitseb korduvalt juunist oktoobrini ja on väga vastupidav haigustele ja külmale. Sobib suurepäraselt romantilistesse peenardesse, elusaiadesse või lõhnavaisse aedadesse.
- Staatus: 10
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100-130 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Violetne |
| Värv | Tumelilla punase varjundiga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Vürtsikas |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)