







STERNTALER®
Kirjeldus
Sterntaler® on lõhnaline kollane põõsasroos suurte, täielikult täidetud, ruudukujuliste õitega, millel on punane äär. See kasvab vertikaalselt, saavutades umbes 1,2 m kõrguse ja 0,7 m laiuse, õitseb korduvalt suvest sügiseni ning uhkustab tugeva haiguskindluse ja talvekindlusega. Ilus, preemiaga pärjatud roos, mis sobib ideaalselt lõikamiseks ja aiaehitusteks.
- Staatus: 24
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Järsk ülespoole tõusev taimestik; Hea talvekindlus ja haiguskindlus ning talvekindlus; sagedane õitsemine; Hästi lõigatud lilled; Tervislik lehestik. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Sidrunkollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)