





SUNNY SILHOUETTE®
Kirjeldus
SunnySiluetta® on kompaktne roniv roos Kordes Siluetta kollektsioonist (tutvustatud 2019. aastal). Sellele on iseloomulikud väikeste, tassikujuliste, pooleldi täidetud kuldkollaste õite (3–4 cm laiad) kogumid nähtavate tolmukatega ja kerge, värske aroomiga. Kasvades vertikaalselt umbes 1,8 m kõrguseni ja 0,7 m laiuseni, õitseb see korduvalt kevadest sügiseni ning on väga haiguskindel ja talvekindel. Suurepäraselt sobib väikestesse aedadesse, konteineritesse, võredele, terrassidele ja tolmeldajate meelitamiseks.
- Staatus: 2
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 150-200 cm |
| Kõrgus | 180 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Sage ja rikkalik õitsemine väga suurtes õiekobarates; Suurepärane haiguskindlus; Väga kõrge talvekindlus; Sobib hästi ka väiksematesse aedadesse istutamiseks. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Kuldkollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★☆☆ |
| Lille suurus | Väike |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)

