





SUNSTAR®
Kirjeldus
Sunstar® on kompaktne floribunda roos. Sellel on keskmise suurusega, täielikult täidetud, helekollased õied, mis avanevad lamedalt ja millel on õrn, metsroosi aromaat. Taim kasvab püstiselt, ulatudes umbes 60–80 cm kõrguseni ja 40–50 cm laiuseni, tumerohelise, läikiva lehtedega. Sunstar® on tuntud oma suurepärase haiguskindluse poolest ja on saanud mitmeid auhindu. See kasvab hästi täissäraskes, hästi drenaažitud, viljakas mullas. Ideaalselt sobib aenavahemikesse, ääristesse ja lõikelilledeks.
- Staatus: 10
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Väga vastupidav haigustele |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Helekollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)