







TILL EULENSPIEGEL®
Kirjeldus
'Till Eulenspiegel®' on lumav punane floribunda roos, mis kasvab kompaktselt ja püstiselt, saavutades umbes 70 cm kõrguse ja 50 cm laiuse. See moodustab läikivaid, täiesti täidetud, ümmarguseid punaseid õisikuid 5–7 cm läbimõõduga kergelt aromaatsete õitega, õitseb suvisest kuni sügiseni. Taimel on terve, tumeroheline lehestik, see on talvekindel ja omab väga head haiguskindlust — see sobib suurepäraselt kasvatamiseks konteinerites, peenra ääres või päikeselistes aiapaikades.
- Staatus: 14
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Kompaktne taimestik; Hea vastupidavus haigustele; Dekoratiivne, tumeroheline, läikiv lehestik; Suurepärane talvekindlus; Soovitatav on istutada rühmadena (ideaaljuhul 4 - 5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), samuti segaroosipeenrasse, püsililledega peenrasse, ääristesse, lillepottidesse jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Hele punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)