





Tuhkatriinu®
Kirjeldus
Cinderella® on võluv roniv-/põõsroos (1,5–2 m kõrge) suurte, nostalgıliste, täielikult täidetud heleroosade õitega (~10 cm), puuviljase õunamaitsega ja läikiva, tumerohelise lehtedega. See õitseb hiliskevadest sügiseni, on väga haiguskindel ja on võitnud mitmeid rahvusvahelisi kuldmedaleid. Suurepäraselt sobib kaaridele, terrassidele, konteineritesse või aiapervendesse.
- Staatus: 20
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsad |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 150-200 cm |
| Kõrgus | 150 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Romantiliselt kumerad oksad; Suurepärane haiguskindlus; Suurepärane talvekindlus; Soovitatav on istutada rühmadena (ideaaljuhul 4 - 5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), samuti segaroosipeenrasse, püsikutega istandustesse, ääristesse, suurtesse lillepeenardesse, aiatünnidesse jne. |
| LILLEST: | |
| Värv | Kerge "mulli" roosa, mis õie keskel pleegib heledamaks nelgiroosaks |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Värskete puuviljade ja rooside õrn aroom. Lillelisi aspekte täiustab värske riivitud õuna lõhn, mille mahlase pehmuse all on tunda vaha. Tipunoot on puudrine ja magus, põhinoot aga meenutab heliotroopi.Maksimaalne aroomi intensiivsus: õhtuti. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)