VOYAGE®
Kirjeldus
"Voyage®" on tugev hübriidteerroos, mille tõi turule Rosen Tantau. Sellel on suured, täielikult täidetud, kvartaalsed õied õrnalt roosakates toonides, mille läbimõõt ulatub 12 cm-ni. Õied on kergelt lõhnav ja avanevad kerakujulises vormis. See sort on tuntud oma tugeva vastupidavuse poolest mustlaigulisuse ja jahukaste vastu, muutes selle tervisliku valikuks aedadesse. See kasvab 70–100 cm kõrguseks ja sobib istutamiseks pottidesse, segatud roosipeenardesse või kui lõikelill, tänu korduvale õitsemisele ja kompaktsele kasvuviisile.
- Staatus: 25
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | Keskmine vastupidavus vihma mõjudele |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Jõuline, tugev ja püstine taimestik; Väga kõrge vastupidavus haigustele; Sagedane ja rikkalik õitsemine; Suurepärased lõikelilled; Suurepärane talvekindlus; Laiad rakendusvõimalused; Rühmade istutamisel on soovitatav planeerida 4–5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Hele roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Klassikaline roosilõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |









-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)