







AUF DIE FREUNDSCHAFT®
Kirjeldus
'Auf die Freundschaft®' on põõsasroos pooleldi täidetud valgete õitega, millel on punane serv, kergelt lõhnav ja mesilastele sõbralik. Kasvab 1–1,2 m kõrguseks, õitseb korduvalt juunist külmadeni ja on väga vastupidav haigustele ning talvekindel. Sobib ideaalselt ääristeks ja elavaiaks.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsad |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Järsk, tugev, ülespoole kasvav taimestik; Hea vastupidavus haigustele ja ilmastikule; sagedane õitsemine; Hea talvekindlus; Soovitatav on istutada rühmadena (ideaaljuhul 2 - 3 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), samuti segaroosipeenrasse, teerooside hübriidpeenrasse, püsikutega istutustesse, ääristesse jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Valge oranžikaspunaste äärtega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)