





BENGALI®
Kirjeldus
Bengali® on Kordese aretatud floribunda roos. Sel on täielikult täidetud, aprikoosoranžide õitega (~6–7 cm, 17–25 kroonlehte) õisikud, mis õitsevad korduvalt juunist külmadeni ja eraldavad mõõdukat rohelist aroomi. Taim kasvab püstiselt, ulatudes umbes 100 cm kõrguseks ja 50–70 cm laiuseks, suurte, läikivate, haigustele vastupidavate lehtedega. See on pälvinud mitmeid medaleid ja prestiižika ADR auhinna oma tervise ja jõudluse eest. Ideaalselt sobib servadesse, konteineritesse, massiistutustesse või lõikelilledeks.
- Staatus: 20
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Rikkalik õitsemine |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Oranž oranž |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)