





BORDEAUX®
Kirjeldus
Bordeaux® on floribunda roos tumepunaste, täidisõitega (umbes 8–10 cm) ja kerge puuviljaaromaatiga. See kasvab 60–80 cm kõrguseks, õitseb korduvalt maist oktoobrini ja on väga vastupidav haigustele. Sobib ideaalselt peenardesse, ääristesse või konteineritesse.
- Staatus: 2
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Sageli õitsemine; Jõuline, ülespoole suunatud taimestik; Suurepärane haiguskindlus; Sobib eriti hästi suurtesse lillepottidesse ja aiatünnidesse istutamiseks. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Veini punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)