



BREMER STADTMUSIKANTEN®
Kirjeldus
BremerStadtmusikanten® on nostalgiline põõsasroos kreemjasroosa, täidisõitega (umbes 8–10 cm) ja õrna lõhnaga. See kasvab kuni 1,2 m kõrguseks, õitseb korduvalt juunist oktoobrini, on haiguskindel ja talvekülma taluv. Suurepäraselt sobib peenardesse või ääristesse.
- Staatus: 2
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsad |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Suured, väga täidlased, magusa lõhnaga õied |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Kreemjas roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)