









COLOMBE TERRAZZA®
- Staatus: MÜÜDUD
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Mini roosid |
| Kasvataja | De Ruiter |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Puudused | Soovitav on talvitada siseruumides, näiteks jahedas keldris |
| Kõrgus | 35 cm |
| Laius | 30 cm |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)