







DONATELLA® tegija
Kirjeldus
Donatella® on teehübriidroosi/põõsasroosi (80–120 cm kõrge) suurte, neljakordsete heleroosade õitega (~12 cm, ~60–70 kroonlehte) ja tugeva mairoosikatraga. See õitseb hiliskevadest külmadeni, on suurepäraselt haiguskindel ja on pälvinud arvukaid kuldmedaleid ja lõhnaauhindu. Ideaalselt sobib peenardesse, seintele ja pistikutele.
- Staatus: 6
- Bränd: Ar B Agro
12.00€
Maksudeta: 9.92€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | Enamasti 80 - 120 cm, kuid võib ulatuda isegi 150 cm kõrguseks |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Läikiv, väga tumeroheline ja rikkalik lehestik; Tugev, püsti kasvav põõsas; Väga sagedane õitsemine; Suurepärane vastupidavus haigustele; |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Heleroosa maheda lõhelise tooniga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Saialille lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)