
EUROOPA
Kirjeldus
Europeana® on klassikaline floribunda roos/põõsas (60–100 cm kõrge ja lai), mis moodustab osaliselt täidetud, tumepunaste õite (6–9 cm, 16–30 kroonlehte) kogumikke õrna tee aroomiga. See õitseb korduvalt hilisest kevadest sügiseni, tal on läikivad lehed, hea kuumataluvus ja haiguskindlus.
- Staatus: 10
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Väga tervislik |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Tumepunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)