



FRESIA®
Kirjeldus
Fresia® on kuldkollane floribunda roos, mis kasvab umbes 70 cm kõrguseks ja 60 cm laiuseks. Sellel on keskmise suurusega kuni suured täidisõied (7–9 cm, 25–40 kroonlehte) kobartena, tugev idamaine vürtsikas aromaat (iiris, patšuli, jasmiin litschi ja vanilli nootidega), ning see õitseb korduvalt suve algusest kuni külmadeni. Suurepäraselt haiguskindel, külmakindel, läikiva lehtedega ja värviga, mis ei kahvatu päikeses – sobib suurepäraselt peenardesse, konteineritesse või elusaiadesse.
- Staatus: 19
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Sidrunkollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | See roos tõmbab ligi salapärase, idamaise müstilise lõhnaga. Peaaegu narkootiline lõhn lummab iirise ja patšuli nootidega. See kombineerib jasmiini või ylang-ylangiga sarnaseid sensuaalseid lilleaspekte. Puuviljad noodid nagu litši ja õun lisavad erilise harmoonia. Lõpuks avalduvad lõhnas pehme sametine vanill ja aprikoosid.Lõhna maksimaalne intensiivsus saavutatakse õhtul. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)