





GRÄFIN ELKE ZU RANTZAU®
Kirjeldus
'Gräfin Elke zu Rantzau®' on floribunda roos (~80 cm kõrge) kreemjasvalge kuni heleroosade, kausikujuliste täidisõitega ning tugeva puuviljase vürtsilise aroomiga. See õitseb korduvalt juunist oktoobrini, on väga haiguskindel ja sobib ideaalselt peenardesse, konteineritesse või aromaatsetesse peenardesse.
- Staatus: 57
- Bränd: Ar B Agro
12.00€
Maksudeta: 9.92€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Kreemjas valge |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Kreemjate puuviljade - aprikooside ja õunte - värskendav lõhn vaheldub vürtsikate aroomidega, samal ajal kui mürri, maa, metsa ja patšuli noodid täiendavad harmoonilist ansamblit. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)