





HIINA TÜDRUKU®
Kirjeldus
ChinaGirl® on floribunda roos (50–80 cm kõrge) tihedate, täiesti täidislike sidrunikollaste õitega (7–10 cm), mis säilitavad oma värvi tugeva päikesevalguse käes. See pakub korduvat õitsemist, õrna vürtsikat aroomi, läikivaid lehti ja head haiguskindlust — ideaalselt sobib ääristeks, konteineritesse või istutamiseks väikestes rühmades.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Puudused | Vaja on väga head, läbimõeldud istutuskohta; kipub olema vastuvõtlik pruunide laikude tekkele; Talveks tuleb see hoolikalt katta. |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane õievärv, mis ei tuhmu päikese käes; sagedane õitsemine; Väga kõrge vastupidavus jahukastele; Kompaktne, rikkalik taimestik; Sobib suurepäraselt istutamiseks väikestesse rühmadesse (ideaaljuhul 5 - 6 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 40 - 50 cm), suurtesse lillepottidesse ja -kastidesse, aiatünnidesse, püsililledega lillepeenardesse, segaäärtesse jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Pastelne kollane, muutub õie keskkoha suunas elavamaks |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)