JULGUS®
Kirjeldus
'Courage®' (Kordes, 2019) on kompaktne teehübriidiroos (~90–100 cm kõrge) elegantete, kreemjasaprikoosvärviliste, täielikult täidetud õitega (~11–12 cm). Tal on mahe, teelaadne aromaatika, ta õitseb korduvalt juunist oktoobrini ja on haigustekindel. Sirge kasvuga ja tugev tumerohelise lehtedega – suurepärane valik istikutele ja terrassil istutamiseks.
- Staatus: 46
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Pastelne aprikoos väga kerge, peaaegu tolmuse roosa välisservaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |











-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)