LAGUNA®
Kirjeldus
Laguna® on autasustatud, ADR sertifitseeritud roniv roos, mis saavutab umbes 250–300 cm kõrguse ja 100 cm laiuse. See moodustab 6–8 tumeroosa, väga täidislikku õiekogumit (~10 cm, 45–55 õielehte) tugeva puuviljase vürtsilise aroomiga (sidruniõli, sidrunhein, litši, patšuuli noodid). Taim on tugev, haiguskindel ja õitseb korduvalt hiliskevadest sügiseni — ideaalselt sobib pergolate, terrasside, seinte ja lõikelille jaoks.
- Staatus: 26
- Bränd: Ar B Agro
8.00€
Maksudeta: 6.61€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 250 cm |
| Laius | 100 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Hele, tumeroosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Hästi tasakaalustatud, võrgutavalt magus lõhn, kus värske sidrunilõhn muutub sidrunheinaõiteks. Litši lõhn kombinatsioonis roosi geraaniumi, maalähedaste nootide, patšuliga annab erilise aroomi.Maksimaalne aroomi intensiivsus: õhtuti. |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |











-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)