



LAVAGLUT®
Kirjeldus
Lavaglut on üppiv floribunda roos sügavate, sametiste tumesiniste õitega, suurepärase korduvõitega ja tugeva haiguskindlusega. Ideaalselt sobiv peenardesse ja ääristesse.
- Staatus: 15
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 60 cm |
| Laius | 40 cm |
| Eelised | Külmakindel, õitseb väga rikkalikult |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Sametine tumepunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)