











MAHLAS TERRAZZA®
Kirjeldus
Juicy Terrazza® on korallioranž miniatuur-/põõsasroos (~40–50 cm kõrge) mahlarikaste, täidisõitega (6–8 cm läbimõõduga, ~40–50 kroonlehega), mis õitseb korduvalt kogu hooaja vältel. Sel on õrn roosiarnoom, tugev haiguskindlus, ta kasvab hästi potis või väikestes aiavahemikes ning kasvab kõige paremini täielikus päikeses või osalises varjus.
- Staatus: MÜÜDUD
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Mini roosid |
| Kasvataja | De Ruiter |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Puudused | Soovitav on talvitada siseruumides, näiteks jahedas keldris |
| Kõrgus | 35 cm |
| Laius | 30 cm |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)