MESIPIIM®
Kirjeldus
Honeymilk® on miniatuurne/terrassile mõeldud roos (30–50 cm kõrge) Tantau'lt. See moodustab suurte, väga täidislike õite (4–6 cm laiad) kogumeid, mis on piirialadel piimavalged ja keskme suunas kreemikaskollased. Taim on haigustekindel, kuid õrnalt lõhnav, kordab õitsemist kevadest sügiseni — ideaalselt sobib pottidesse, väikestesse peenardesse või ääristesse.
- Staatus: 5
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Mini roosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Puudused | Talvel on vaja roos katta |
| Kõrgus | 30-50 cm |
| Laius | 35 cm |
| Eelised | Vastupidav haigustele |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Pehme valge, mis muutub õie keskelt kreemikaskollaseks |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)