PETTICOAT®
Kirjeldus
'Petticoat' on rikkalik roos heleda kreem- ja aprikoosivärvi õitega, mis õitsevad kihmudes. Õitel on kerge, magus lõhn ja need ilmuvad suve algusest sügisenI. See kasvab umbes 60–90 cm kõrguseks, tal on läikivad rohelised lehed ja ta on väga vastupidav haigustele ja külmale. Suurepäraselt sobib aedadesse, peenarde äärde või pottidesse.
- Staatus: 43
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Väga vastupidav |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Valge kreemja keskosaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)