
ALAIN SOUCHON® Meikarouz
Kirjeldus
AlainSouchon® 'Meikarouz' roos on kompaktne, rikkalikult lõhnav teehübriidne roos, mis on kuulus oma suurte, 12–13 cm kardinaalpunaste õite poolest, mis koosnevad umbes 100 õielehest elegantsetes, vanamoelistes, neljandikukujulistes vormides.
Tal on lopsakas, hästi tasakaalustatud kasvuharjumus, umbes 90–100 cm kõrge ja 70 cm lai, tumedarohelise, haigustele vastupidava lehestikuga.
See roos õitseb rikkalikult kevadest esimeste külmadeni ja tema intensiivne aromaat, mis meenutab maikellu ja punaseid marju, on pälvinud mitu lõhnapreemiat.
- Staatus: 80
- Bränd: Ar B Agro
12.00€
Maksudeta: 9.92€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 90-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Matt, tumeroheline lehestik; Kõrge vastupidavus haigustele; Lihtne hooldus; Elegantne kompaktne roosipõõsas |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Hele punane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
