
KUNINGLIK KLAVER®
Kirjeldus
RoyalPiano® on nostalgiselt meelestatusega teehübriidiroos Tantau'lt. See kasvab vertikaalselt, saavutades umbes 70–120 cm kõrguse ja ≈50–70 cm laiuse. Õied on keskmise suurusega (6–8 cm), sfäärilised, seejärel karikajas kujuga, küllastunud vaarikpunase värvusega, mis moodustuvad väikestes kihmudes. See õitseb korduvalt suve keskpaigast kuni sügiseni, on väga vastupidav vihmale ning tal on läikiv, terve lehtis. Õied püsivad hästi taime peal ja vaasides, kuid tal puudub lõhn.
- Staatus: 9
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70-100 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Kompaktne ja tugev kasvutüüp; Suurepärane vastupidavus vihma mõjudele; Suurepärane istutamiseks väikestesse rühmadesse (ideaaljuhul 4-5 sellist taime 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 45 cm), samuti suurpeenrasse, segaroosipeenrasse, teerooside hübriidrühmadesse jne kombinatsioonis püsililledega; Kaunid ja vastupidavad lõikelilled. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Tume, mahlane vaarikapunane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
