



MICHELANGELO® Meitelov
Kirjeldus
MICHELANGELO® 'Meitelov' on uhke hübriidroosi sort suurte, sügavalt nõgusate kuldkollaste õitega ja tugeva, klassikalise roosi lõhnaga. Talle on iseloomulik püst, lopsakas kasv, suurepärane korduv õitsemine ja hea haiguskindlus. Ideaalselt sobib peenardesse, piirdesse ja lõikelillede aeda.
- Staatus: 37
- Bränd: Ar B Agro
12.00€
Maksudeta: 9.92€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 110-130 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Üsna püstine, jõuline põõsas; Aias on võimalik luua mitte ainult romantilisi kompositsioone maalähedase idülli meeleoluga, vaid on võimalik luua suurepäraseid ja hea vastupidavusega kimpe; Kuula rohelist, väga dekoratiivset lehestikku; Kõrge vastupidavus haigustele; Võib istutada mitte ainult peenrasse koos või eraldi, vaid ka suurtesse pottidesse, mis kaunistavad terrasse ja suuri rõdusid. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Mimosa kollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Õrn roosilõhn vürtsikate ja mesiste nootidega |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
