



PULMAKLAVER®
Kirjeldus
"Wedding Piano®" on romanttiline hübriidroosi kuulsast Rosen Tantau Piano® kollektsioonist. Sellel on suured, kreemjasvalged, kausikujulised õied nostalgilisel, pionidele sarnaneval välimusel. Igas õisikus on tavaliselt 3–5 õit, mis avanevad aeglaselt ümardatud kihmudeks, mida kaunistavad külgmugulad. Roos paistab silma suurepärase vastupidavusega vihmale ja vastupidava tervisega. 100–120 cm kõrguse ja 45–60 cm laiusega sobib see ideaalselt aiamaasikuteks, äärteiks ja lõikelilleks, tänu pikale säilivusajale vaasis ja korduvale õitsemisele. Taimel on tugev vastupidavus mustlaigulisuse ja jahukaste vastu, tagades terve kasvu kogu hooaja vältel.
- Staatus: 22
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 100-130 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärased lõikelilled; Suurepärane vastupidavus haigustele ja erinevate ilmastikutingimuste mõjudele, hea talvekindlus; Laiad rakendusvõimalused; Rühmade istutamisel on soovitatav planeerida 4–5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Kreemjas valge |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
