



SANGERHAUSERI JUUPÄEV-ROOS
Kirjeldus
"Sangerhäuser Jubiläumsrose" on floribunda roos, mille tõi turule Kordes. See moodustab kompaktse, tihedalt kasvanud põõsa umbes 70 cm kõrguse ja 50 cm laiusega tumerohelise lehtedega. Taim annab suuri (10–12 cm), tihedalt täidetud, karikajas kujuga õisi aprikoosiroosas toonides, mis vananedes värvuvõtavad õrnalt kollaseks värvi tagantpoolt — rikkalikke ja püsivad kaua suvest kuni külmadeni. Sellel on tugev aromaat, suurepärane haiguskindlus ja klassikaline vana roosi võlu. Ideaalselt sobib peenardesse, ääristeks või üksiku dekoratiivse elemendina.
- Staatus: 59
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 70 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Väga vastupidav haigustele |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Aprikoos - roosa, lõhe |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)