ADMIRAL®
Kirjeldus
Admiral roos on ere hübriidteeroos tumepunaste, sametiste õitega, klassikalise kõrge keskmega ja kerge kuni mõõduka lõhnaga. See õitseb korduvalt kogu hooaja jooksul ja kasvab vertikaalselt, jõudes umbes 90–120 cm kõrgusele. Läikiva rohelise lehtedega ja hea haigustekindlusega on see julge ja elegantne valik aiapeenardes või lõikelillede kompozitsioonides.
- Staatus: 25
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 80-120 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane haiguskindlus ja talvekindlus; Sobib väga tugeva aroomiga lõikelilledele; Sobib suurepäraselt segaroosipeenrasse, hübriid-teepeenrasse ja romantilistesse püsikutega segatud aedadesse, aga ka rühmaistandustesse, valides istutada 5-6 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta istutuskaugusega 40-50 cm. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Punane |
| Värv | Intrigeerivad mustad pungad, mis õitsevad tohututeks rubiinpunasteks sametiteks õiteks |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Magus pirni aroom |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
