
DORNBURGER SCHLOSSROSE
Kirjeldus
Dornburger Schlossrose® on ADR-ga autasustatud teehübriidiroos, mis kasvab 80–120 cm kõrguseks tugeva, sirge kasvuga. See õitseb elegantsemate, täielikult täidetud 8–10 cm suuruste õitega, mille värv muutub heleroosast aprikoosi tooni kuni pastellroosani, õrna puuviljase tee aroomiga. Õied ilmuvad rikkalikult õisikutes juunist oktoobrini. See on väga vastupidav haigustele, talvekindel ja ideaalselt sobiv peenardesse, segaistutustesse, kupeena kasvatamiseks või lõikelilledeks.
- Staatus: 38
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 80-120 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Särav suvine päikeseloojang - kõikvõimalikud roosad toonid ja intensiivsused, pehme lõhevärv ja soe kollane värv roosi keskel |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)











-600x600.jpeg)
