
KORDE JUBILEE®
Kirjeldus
KordesJubilee® on suur, kahevärviline hübriidroosi (~80–130 cm kõrge × 60–70 cm lai) rikkalikult kujundatud, 12 cm läbimõõduga õitega, milles kreemikaskollane keskkohad sulandub erkroosade äärtega. Sellel on mõõdukas kuni tugev puuviljane aprikoosi aromaat, see õitseb korduvalt hiliskevadest sügiseni ning sellel on tumedad läikivad, haigustekindlad lehed. Ideaalselt sobib lõikamiseks, peenardesse või segaistutustesse.
- Staatus: 103
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Rikkalikult õitsev |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Värvus võib muutuda olenevalt ilmast ja temperatuurist, muutudes pehmemaks kollakasoranžideks toonideks kreemikasroosade ja kuumalt roosade kroonleheservadega, kuid kipub olema rohkem roosa ja kirsipunase varjundiga. |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
