
TOULOUSE LAUTREC® Meirevolt
Kirjeldus
'Toulouse Lautrec®' (Meirevolt) on ilus kollane hübriidteeroos suurte, täidlaste, vanaaegse stiili õitega ja tugeva sidruniароmaadiga. See kasvab kompaktse, tihedana, umbes 80 cm kõrguseks, õitseb korduvalt kevadest sügiseni ja on tuntud oma suurepärase haiguskindluse poolest. Sobib ideaalselt aiapeenkidele, ääristele ja lõikeõiteks.
- Staatus: 66
- Bränd: Ar B Agro
14.00€
Maksudeta: 11.57€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidne teeroos |
| Kasvataja | Meilland International SA |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 80 cm |
| Laius | 50 cm |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Intensiivne värske sidruni ja verbena lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)

-600x600.jpeg)
-600x600.jpg)












-600x600.jpeg)
