
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
DEKORA®
Kirjeldus
Dekora® on Kordes'e korduvalt õitsev floribunda, mis kasvab püstiselt, saavutades umbes 120 cm kõrguse ja 70 cm laiuse. Sellel on väikesed, täidislillalised, kausikujulised 6–7 cm suurused õisikud, mis ühendavad kollaseid, kreemikaid ja aprikoosi-roosa toonides. Lõhn on õrn, lehed on läikivad ja haigustekindlad, muutes selle ideaalselt sobivaks eluhekkteks, peenardeks või konteineriteks.
- Staatus: 18
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsad |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Keskel kreemjas aprikoosivarjund jahedate kirsiõieroosade välislehtedega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


