





ROSE DE TOLBIAC®
Kirjeldus
RosedeTolbiac® on romantiline roniv roos Kordeselt, mis kasvab umbes 2 m kõrguseks ja 0,7 m laiuseks. Sellel on suured, täielikult täidetud pastellroosad õied peenete aprikoositoönidega, umbes 8–10 cm läbimõõduga (mõnikord kuni 12 cm), mis moodustuvad 3–5 õie kobaratesse. Roosidel on kerge, magus aromaat, mis kordub suve algusest sügiseni. Sellel on läikivalt rohelised lehed, suurepärane haiguskindlus ja klassikaline vana roosi võlu — ideaalselt sobib võrkudele, kaarjavatele või kui suurepärane aiaelement.
- Staatus: 13
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 150-200 cm |
| Puudused | Suhteliselt aeglasem kasv |
| Kõrgus | 200 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Väga tugev roos; läikiv, dekoratiivne lehestik; Sagedane ja rikkalik õitsemine; Suurepärane haiguskindlus; Väga kõrge talvekindlus; |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Heleroosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


