





SCHNEEWITCHEN®
Kirjeldus
'Schneewittchen' on klassikaline valge floribunda roos, mille tõi turule Kordes. See kasvab püsti ja tihedalt, saavutades umbes 100–120 cm kõrguse, moodustades keskmise suurusega (6–8 cm), pooltäidiseid, puhtvalgeId õitekobaraid kergelt magusa aroomiga suve algusest külmadeni. Lehtede kate on läikiv ja paljudes klimaatilistes tingimustes haigustele vastupidav. See roos tunnistati 1983. aastal maailma kõige armastatum roosiks ja on endiselt üks kõige hinnatumaid aiandusroose, mida kõrgelt hinnatakse pideva õitsemise, elegantsi ja mitmekülgsuse eest.
- Staatus: 3
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Järsk ülespoole tõusev taimestik; sagedane õitsemine; Hea vastupidavus haigustele ja ilmastikule; Ideaalne madalate hekkide jaoks, istutamiseks rühmadena (ideaaljuhul 3 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta) jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Valge |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


