





SWEET LAGUNA®
Kirjeldus
Sweet Laguna® on floribunda roos õrnalt roosade, lõhnaliste, täidisõitega. Ta kasvab kompaktselt ja lopsakalt, õitsedes korduvalt kevadest sügiseni. Tuntud tugeva haiguskindluse poolest, on ta ideaalselt sobiv aiapeenardesse ja konteineritesse.
- Staatus: 47
- Bränd: Ar B Agro
8.00€
Maksudeta: 6.61€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 200-300 cm |
| Kõrgus | 250 cm |
| Laius | 100 cm |
| Eelised | Sageli õitsev |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Roosa |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


