





WEISSE WOLKE®
Kirjeldus
Weisse Wolke® on põõsroos poolkahekaardiliste, puhta valgete õitega, mis on pungastaadiumis heleroosaka tooniga ja mille läbimõõt on 6–8 cm. Õied moodustuvad 3–5 õie kobarates ja neil on kerge lõhn. Taim kasvab püstine ja rohke, saavutades 120–150 cm kõrguse ja 70–100 cm laiuse. See on tuntud kõrge haiguskindluse poolest, sealhulgas vastupidavuse poolest mustlaigulisuse ja jahukaste vastu. Weisse Wolke® sobib erinevatesse aiaolukorradesse, sealhulgas ääristesse, elutaimedeks ja konteineritesse, ning on ideaalselt sobiv kasvatamiseks päikesepaistelistes kuni osaliselt varjulistes kohtades.
- Staatus: 5
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Püstine, tugev ja põõsas kasvav rikkalike õitega kobarates; Tumeroheline ja läikiv lehestik; Vastupidav haigustele; Õitseb korduvalt. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Kreemjas valge heleroosa pigmendiga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★☆ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


