





WELLENSPIEL®
Kirjeldus
Wellenspiel® on lopsakas põõsaroos suuremate, täidlaste pastellroosade õitega (8–10 cm), kerge, magusa aroomiga ja läikivate, tumerohelist lehtedega. See õitseb pidevalt juunist külmadeni, kasvab kuni 120 cm kõrguseks ja tal on suurepärane haiguskindlus. Ideaalselt sobib peenardesse ja ääristesse.
- Staatus: 23
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Järsk, tugev taimestik; sagedane õitsemine; Suurepärane haiguskindlus; Ilmastikukindel; Õitseb hilissügiseni. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Pehme roosa erkroosa keskosaga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


