





WESTERLAND®
Kirjeldus
Westerland® on särav, lõhnav põõsaroos, mis kasvab umbes 150 cm kõrguseks ja 80–100 cm laiuseks. Sellel on suured (10–12 cm), pooleldi täidetud kausikujulised õied päikeseloojaku toonides — kollastest keskustest kuni aprikoosi kuni vask-oranži värvini — ja tugev, vürtsikas nelkide lõhn. Õied moodustuvad kobaratesse, korduvad suvest kuni külmadeni ja paistavad silma läikiva, tumerohelise lehestikuga. Suurepäraselt haigustekindel (tugev mustlaiksuse, rooste, jahukaste vastu) ja külmakindel, seda saab kasvatada põõsana või õpetada ronimistaim kuni 3 m kõrguseni.
- Staatus: 25
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 150-200 cm |
| Kõrgus | 150 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus; Õitseb juunist kuni külmadeni; Jõuline, järsk taimestik; Hea haiguskindlus. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Kollane oranž |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


