



GRÄFIN DIANA®
Aprašymas
GräfinDiana® (Parfuma® kolekcija) yra kompaktiška hibridinė arbatos rožė (~100–120 cm aukščio, ~60 cm pločio) su gausiais purpuriniais violetiniais, dideliais, visiškai pilnais žiedais (~9 cm) ir intensyviu vaisingu žiedų aromatu, kuriame juntama rožė, citrusai, ličis, plūmių žiedai, medus ir slyvos — ypač stiprus pietų metu ir vakare. Aukštas atsparumas ligoms, kartotinai žydi nuo birželio iki spalio, puikiai tinka pjovimui.
- Būsena: PRIEINAMAS
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmai |
| Veisėjas | W. Kordeso Söhne |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 cm |
| Plotis | 60 cm |
| Privalumai | Atsparus ligoms |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Violetinė |
| Spalva | Violetinė raudona |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Stiprus citrusinis kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)