



SOUL® "Aasta roos 2018"
Aprašymas
Soul® yra gausus, stiprus krūminis erškėtis, kuris auga maždaug 1,2 m aukščio ir 1 m pločio. Jis turi didelius (8–10 cm), tankiai žiedlapiais išpuoštus tamsiai rožinio-violetinio atspalvio, stipriai kvepiančius su senos rožės aromatu žiedus. Žydi pakartotinai nuo birželio iki spalio ir yra labai atsparus ligoms ir šalčiui. Puikiai tinka romantiškoms gėlynams, gyvatvėrėms ar kvepiančiems sodams.
- Būsena: 10
- Prekės ženklas: Ar B Agro
10.00€
Be PVM: 8.26€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Rožių krūmas |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 100 - 130 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus žiemos atsparumas |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Violetinė |
| Spalva | Tamsiai violetinė su raudonu atspalviu |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Aštrus |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)