TROPICANA®
Aprašymas
Tropicana® yra aukštas rožių krūmas, kuris išauga maždaug 1,2 iki 1,6 metrų (4 iki 5 pėdų) aukščio ir maždaug 60 iki 90 cm (2 iki 3 pėdų) pločio. Jis turi didelius, ryškius koralų oranžinius žiedus, kurių skersmuo yra maždaug 10 iki 12 cm (4 iki 5 colių). Žiedai turi daug žiedlapių (30–35) ir atsiveria nuo taurės formos iki dubens formos. Ši rožė kvepia stipriai ir vaisiškai su citrusų atspalviu. Ji žydi daug kartų nuo vėlyvo pavasario iki pat rudens.
- Būsena: 1
- Prekės ženklas: Ar B Agro
11.00€
Be PVM: 9.09€
Galimi pasirinkimai
Saugus pasirinkimas. Mūsų rožės turi apmokėtą dauginimo licenciją, o veislės gautos tiesiai iš selekcininko, užtikrinant mūsų klientams ne tik aukščiausią kokybę, bet ir originalių rožių veislių gavimą bei pagarbą šių veislių kūrėjams.
| APIE ROŽIŲ AUGALĄ: | |
| Tipas | Hibridinė arbatos rožė |
| Veisėjas | Rosenas Tantau |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Aukštis | 80 - 120 cm |
| Plotis | 50 cm |
| Privalumai | Puikus atsparumas ligoms; Puikiai tiks mišriose rožių lysvėse, hibridinėse arbatžolėse ir romantiškuose soduose, maišytuose su daugiamečiais augalais, taip pat masiniuose želdiniuose, pasirenkant 1 kvadratiniame metre pasodinti 5 - 6 tokias rožes, kurių sodinimo atstumas yra 40 - 50 cm. |
| APIE GĖLĘ: | |
| Dominuojanti spalva | Oranžinė |
| Spalva | Įvairaus intensyvumo ir oranžinės spalvos atspalvių, žydint gėlė tampa švelnesnė |
| Gėlių įdaras (★★★) | ★★★ |
| Gėlės dydis | Didelis |
| APIE KVAPUS: | |
| Specifika | Intensyvus pasiflorų kvapas |
| Intensyvumas (★★★★★) | ★★★★★ |


-700x700.jpeg)
-700x700.jpeg)

-300x300.jpeg)
-300x300.jpeg)

-600x600.jpeg)


-600x600.jpg)
 - Kopie copy-600x600.jpg)








-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)




-600x600.jpeg)
-600x600.jpeg)