LAMBADA®
Kirjeldus
Lambada® on tugev, kompaktne põõsaroos (~120 cm kõrge × 70 cm lai) tiheda, eredalt koralloranži, pooleldi täidetud õite (6–8 cm diameetriga) kimbuga. See õitseb korduvate lainetena suvest sügiseni, omab õrna aromaati, läikivat, tervet lehestikku ning on erakordselt vastupidav haigustele ja ilmastikutingimustele — ideaalselt sobib elustaimiks, peenardesse ja konteineritesse.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 120 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Kõrge, tiheda kasvuga põõsas; Suurepärane haiguskindlus, Korduv õitsemine, Ideaalne madalate hekkide jaoks. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Erkpunane-oranž |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |











-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


