



PÄIKESEKIIRE FLOWER CIRCUS®
Kirjeldus
Sunbeam Flower Circus® on püstise kasvuga floribunda roos, mille on aretanud Kordes. See kasvab umbes 50–60 cm kõrguseks ja 40 cm laiuseks, muutes selle ideaalselt sobivaks väikestesse aedadesse, konteineritesse või terrassidele. Roosil on keskmise suurusega kuni väga täidislilled, kuldselt kollased õied lapiku kujuga, igaüks sisaldab 25–30 kroonlehte. See õitseb korduvalt juunist oktoobrini ning sellel on läikiv, tumeroheeline lehtestik. Kuigi sellel puudub lõhn, on see tuntud oma haiguskindluse ja talvekindluse poolest. See roos sobib hästi päikeselistesse kohtadesse ja lisab elavust igale aiale.
- Staatus: 3
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Mini roos |
| Kõrguse kategooria | Kuni 40 cm |
| Kõrgus | 35 cm |
| Laius | 30 cm |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Kollane |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




