



ROCOCO®
Kirjeldus
Rokoko® on nostalgiline floribunda põõsaroos, mille tutvustas Tantau 1987. aastal. See kasvab suureks, tihkeks taimeks, umbes 120–150 cm kõrguseks ja 80–100 cm laiuseks. Roosil on suured, karikajas õied (~8–11 cm) kogumikes kreemikaskollases värvis aprikoosikarva roosade toonide ja kuldse keskmega. Neil osaliselt täidatud õitel on värske, puuviljane roosi aromaat ja nad õitsevad korduvalt juunist sügiseni. See on tugev, haigustekindel ja vihma taluvuv — ideaalselt sobiv elavaiateks, segaaedadeks või pottides kasvatamiseks.
- Staatus: 14
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsas |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 140 cm |
| Laius | 70 cm |
| Eelised | Tuule- ja külmakindel |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Oranž |
| Värv | Kreemjate pastelsete toonide segu lõheroosade ja pehmete oranžide toonide vahel |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Õrn, kuid tugev metsrooside lõhn |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)


