



ALABASTER®
Kirjeldus
Alabaster roos on kompaktne floribunda roos kreemjasvalge, pooltäidislike õitega, mis moodustavad suuri õisikuid. Sellel on õrn, meeldiv lõhn ja see õitseb pidevalt hiliskevadest sügiseni. Kasvades umbes 60–90 cm kõrguseks, on tal tihe, läikiv roheline lehistik ja suurepärane haiguskindlus — ideaalselt sobiv piirdeaedadesse, konteineritesse või massiliste istutuste jaoks.
- Staatus: 7
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50-80 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Õitseb sageli ja kogu hooaja vältel 3–5 õie kaupa kobarates; Väga vastupidav, kindlat kasvu; Läikiv, terve, tumeroheline lehestik; Jõuline, ülespoole suunatud taimestik; Suurepärased lõikelilled hea püsivusega; Suurepärane haiguskindlus; Ümar, hästi harunev põõsas; Sobib suurepäraselt massiistandustesse, suurtesse lillepeenardesse, lillepottidesse, aiatünnidesse, romantilistesse aedadesse kompositsioonis teiste rooside ja püsililledega, kaunistades piirdeid. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Kreemjas valge |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Täpsemad andmed | Vürtsikas |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)
