ALASKA®
Kirjeldus
Alaska®/Future® roos on korduvalt õitsev roniv roos kreemjasvalge, täielikult täidisõieliste õitega, mis võivad olla kergelt roosakad. Kordes 2014. aastal aretatud roos kasvab umbes 180–250 cm kõrguseks, sellel on läikiv roheline, haigustekindel lehtestik ja see õitseb hiliskevadest külmadeni. Sellel on kerge aromaat ja see sobib ideaalselt treliidele, aedadele või konteineritesse. Külmakindel ja ei vaja palju hooldust, mistõttu sobib see suurepäraselt elegantseteks aiakaunistusteks.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
10.00€
Maksudeta: 8.26€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Wisteria roosid |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 150-200 cm |
| Kõrgus | 200 cm |
| Laius | 80 cm |
| Eelised | Suurepärane talvekindlus |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Valge roosa pigmendiga |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |







-600x600.jpeg)






-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)
