



ASPIRIN® ROOS
Kirjeldus
"Aspirin®" roos on kompaktne, auhindu pälvinud floribunda põõsas Tantau'lt (1997). See kasvab 50–80 cm kõrguseks laiu, õitsvat kasvu ja tihe, läikiva, heleroheline lehtedega. Õied on 5–7 cm laiad, täiesti täidis ja valged (jahedal ajal sageli helerosad) – juunist oktoobrini moodustuvad suurtes kobarates. See on väga haiguskindel, iseselepuhastuv, talvekindel ja on saanud ADR sertifikaadi.
- Staatus: 41
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Floribundroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 50-80 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Väga tervislik |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Valge |
| Värv | Valge, jahedama ilmaga muutub heleroosaks |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Keskmine |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★☆☆☆☆ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)




 - Kopie copy-600x600.jpg)
