ATHENA®
Kirjeldus
Sordil Athena® on suured (10–12 cm), kreemjasvalged elevandiluu värvi õied roosade servadega, mis paiknevad kõrgetes kimp-õisikutes. See kasvab vertikaalselt, saavutades umbes 120 cm kõrguse ja 50 cm laiuse, õitseb korduvates õitsmislainetes ja eraldab õrna aroomi. Sellel sordil on suurepärane vastupidavus haigustele, eriti mustlaigulisusele ja jahukastele, muutes selle usaldusväärseks ja eleganteks valikuks aedadesse või istikuteks.
- Staatus: 4
- Bränd: Ar B Agro
9.00€
Maksudeta: 7.44€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Roosipõõsad |
| Kasvataja | W. Kordese Söhne |
| Kõrguse kategooria | 50-100 cm |
| Kõrgus | 100 cm |
| Laius | 60 cm |
| Eelised | Kauakestvad lilled |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Kollane |
| Värv | Hele pastellkollane vaarikaroosa äärisega |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Väga suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★☆☆ |







-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)