



AUGUSTA LUISE® "Duftwolke"
Kirjeldus
Augusta Luise® on hübriidtõug väga suurte, aprikoosikarva kuni roosate roosidega ja tugeva puuviljalise aroomiga. Kasvab 80–150 cm kõrguseks, õitseb korduvalt juunist külmadeni, tal on läikivad lehed hea haigustekindlusega. Ideaalselt sobiv lõikamiseks ja peenardesse.
- Staatus: TELLIMISEL
- Bränd: Ar B Agro
11.00€
Maksudeta: 9.09€
Võimalikud valikud
Turvaline valik. Meie roosidel on tasuline paljunduslitsents ja sordid on saadud otse aretajalt, mis tagab meie klientidele mitte ainult kõrgeima kvaliteedi, vaid ka originaalsete roosisortide saamise ning austuse nende sortide loojate vastu.
| ROOSITAIMEST: | |
| Tüüp | Hübriidsed teeroosid |
| Kasvataja | Rosen Tantau |
| Kõrguse kategooria | 100-150 cm |
| Kõrgus | 80-120 cm |
| Laius | 50 cm |
| Eelised | Imeline lõhn; Jõuline, ülespoole suunatud taimestik; Suurepärane haiguskindlus; Sage õitsemine kogu suve jooksul; Hea talvekindlus; Soovitatav on istutada rühmadena (ideaaljuhul 4 - 5 sellist roosi 1 ruutmeetri kohta), samuti segaroosipeenrasse, püsikutega istutustesse, ääristesse jne. |
| LILLEST: | |
| Domineeriv värv | Roosa |
| Värv | Šampanjaroosast virsikuni |
| Lilletäidis (★★★) | ★★★ |
| Lille suurus | Suur |
| LÕHNA KOHTA: | |
| Intensiivsus (★★★★★) | ★★★★★ |



-600x600.jpeg)







-600x600.jpeg)



-600x600.jpeg)

_HD-600x600.jpg)
-600x600.jpg)





 - Kopie copy-600x600.jpg)